חיפוי בטון לקירות


חיפוי בטון לקירות

רבים משקיעים מחשבה לגבי עיצוב חללים וחדרים פנימיים שונים בבית, ובעיקר, באזורים ייצוגיים בהם מרבים לארח. הסלון הוא החדר אליו נחשפים מיד לאחר שנכנסים לבית, ומבחינות רבות הוא מהווה את הלב שלו. אחת מהאפשרויות האטרקטיביות לעיצוב הסלון הוא על ידי חיפוי בטון אטרקטיבי ומרשים לאחר הקירות. הקיר הנבחר הוא, בדרך כלל, הקיר שמולו יושבים ואשר הינו חשוף לעיני היושבים. לרוב, הוא גם הקיר שעליו תונח הטלוויזיה. קיר מעוצב כזה יכניס מימד נוסף ומרשים אשר יעשה את ההבדל בין סלון רגיל לאחר ייחודי.

חיפוי בטון לקירות מביא עימו יתרונות רבים. ניתן לעצב אותו בדרכים שונות וליצור אלמנטים מעניינים כיד הדמיון. ניתן להשתמש בלוחות חיפוי ספציפיים כמו למשל, צמנט דמוי עץ שמכניס אווירה כפרית. לחילופין, ניתן להשיג מראה נקי ומודרני עם חיפוי שיש או אבן. ניתן לבחור מרקמים שונים בגוונים יפים מאוד על פי הרצון והטעם של הבעלים. החיפוי מבודד, עמיד, קל לתחזוקה ועלותו נמוכה, כך, שהוא גם משתלם כלכלית ביחס לחומרים אחרים. הבטון הינו חומר ידידותי לסביבה ומיוצר על בסיס מים, כך שאינו מכיל חומרים מזהמים העלולים להיפלט לתוך החלל.

תהליך ההזמנה ב- Wallscreen איננו מורכב. הלקוח שיכול להיות ארכיטקט, מעצב פנים, וכמובן, בעל המבנה, מחליט לגבי העיצוב הנראה לו ביותר מתוך קשת אפשרויות קיימות. החיפוי ייוצר במפעל בעזרת מכונות C N C  מיוחדות היודעות לחתוך, לחרוץ ולחרוט את הדוגמה הרצויה בצורה ממוחשבת. המוצר הסופי יובא לבית ושם יותקן בתהליך שאורך כמספר שעות. יצירת קיר כוח אסתטי כזה תשדרג את מראה החדר ותיצור את האווירה המיוחדת אותה רוצים לשוות לו. מומלץ להזמין שירות אצל ספק בעל מוניטין בתחום. ברשותו תשתית מקצועית המאפשרת לו ייצור מגוון לוחות מושלמים ואטרקטיביים והרכבתם. בנוסף, ניתן להזמין בחברה גם חיפוי קיר זכוכית לסלון ולטלוויזיה.