קמין חשמלי מובנה


אחד האלמנטים היוקרתיים שנמצאים כיום בבית פרטיים הוא הקמין. קמין הוא תנור מרשים מאוד, גדול וכזה שגם יכול לחמם את הבית בצורה נעימה. הרושם מגיע מהאש הבוערת בתוך הזכוכית ומהעשן שיוצא מצינור גדול שמשתרך עד גג הבית. סוגי קמינים היו בעבר בגדר חובה, שכן הם היו מחממים את הבית בחורף הקר. כיום, כאשר הבנייה היא חכמה יותר ויש לנו גם מזגנים, הם בעיקר משמשים לנוי, ולאמצעי חימום מגבה. האפשרויות כיום הם גם גדולות יותר, כאשר אפשר להתקין קמין שעובד על חשמל בצורה שהיא בטוחה וזולה יותר מנפט.

ההתקנה של קמין חשמלי מובנה היא די מורכבת ודורשת הבנה גם בחשמל, גם בפעולת הקמין וגם בהשלמות גבס וטיח. יש לשים דגש מרכזי על נושא הבטיחות, כשבמקביל, הקמין צריך לפעול בצורה טובה לאורך זמן. הקמין הופך בהרבה מקרים למרכז הבית, לא פחות מהטלוויזיה. כיף להתקבץ סביבו כמשפחה, כיף לאכול בסביבתו, ובאופן כללי, הוא נעים מאוד בימי החורף הקרים. מדובר בתוספת מרשימה מאוד לבית, שמוסיפה מאוד לפן העיצובי והאומנותי. הוא אינו תופס מקום רב שכן הוא מוטבע בקיר, אם כי חשוב מאוד להתקין קמין מתאים מבחינת גודל ותפעול.

חם ונעים

חברת וולסקרין היא אחת החברות המובילות בשוק בכל הנוגע להתקנה של קמינים חשמליים. החברה מכירה את התחום זה זמן רב, ויש לה את הידע והניסיון כדי לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנשי המקצוע של החברה ייעצו ללקוח ויעזרו לו להגיע אל התוצאה עליה הוא חולם. הקמין צריך להיות בטוח לשימוש, מחמם וכזה שיהיה מרשים. יש הרבה מאוד אפשרויות כיום בנוגע לעיצוב של הקמין והקיר סביבו, ואפשר להתאים את העיצוב לכל טרנד עכשווי וקונספט עיצובי שקיים בשוק.