קיר טלוויזיה מודרני


מחפשים דרך להעשיר את עיצוב הבית שלכם? רוב הבתים בימינו מחזיקים מסך טלוויזיה במרכז הסלון או בחדר השינה. העיצוב של מסכי הטלוויזיה הוא אחיד וחסר טאץ' עיצובי מעניין, מסך שחור עם שינוי בעובי וגודל המסך. אתם יכולים להשקיע אלפי שקלים בעיצוב הפנים של חלל הבית או הסלון אך פריט אחד כמו מסך טלוויזיה מונע מעיצוב החדר להיות בפוטנציאל שלו.

החדשות הטובות הן, שאתם לא צריכים להתפשר על עיצוב חלל הסלון, הבית או המשרד שלכם לטובת מסכים. אנחנו ב- Wallscreen נשמח להכיר לכם עולם חדש של קירות טלוויזיה בעיצובים שונים שישדרגו את מסך הטלוויזיה שלכם וישלבו אותו בצורה הרמונית ומדויקת עם עיצוב הפנים שלכם! מסגרת זכוכית לטלוויזיה, חיפוי זכוכית ואפילו טלוויזיה מאחורי מראה אנו עונים על כל דרישות העיצוב.

 

מי אנחנו?

אנחנו ב- Wallscreen מתמחים בייצור קירות זכוכית מעוצבים לטלוויזיה במגוון דגמים. חיפוי זכוכית לטלוויזיה יעניק למסך הטלוויזיה שלכם מראה יוקרתי, חדש ונקי. יחד אתכם, נתאים עבור חלל החדר שלכם קיר טלוויזיה מודרני בעיצוב שישתלב בצורה מושלמת עם החדר.

בחרנו בחומרי גלם איכותיים ועמידים לאורך שנים ליצירת קירות זכוכית לטלוויזיה ברמה גבוהה. בנוסף, אנו עובדים עם חומרים ידידותיים לסביבה.

רוצים להתאים עבורכם קיר טלוויזיה מודרני?

צוות Wallscreen ישמח להגיע עד אליכם ולהעניק לכם פגישת יעוץ חינם וללא התחייבות! חשוב לנו להתאים עבורכם בצורה מדויקת קיר טלוויזיה מודרני, בהתאם לעיצוב החדר שלכם, מידות המסך ומיקומו. צוות אנשי המקצוע שלנו יעניקו לכם חוויית יעוץ מקיפה על מנת שתתרשמו ממגוון הדגמים והעיצובים שאנחנו מציעים.

מהם היתרונות של קיר טלוויזיה מודרני?

  • משדרג את מסך הטלוויזיה ברגע ומעניק לכל חלל החדר אווירה נקייה, יוקרתית ומודרנית.
  • מסתיר כבלים, ממיר, חוטים וכד' אשר גורעים מהקו העיצובי של החדר
  • התקנה מהירה וללא לכלוך – בתוך רגע החדר מקבל טאץ' ייחודי