עיצוב קיר סלון


כל אחד מכיר את ההרגשה בכניסה לבית יפה ומעוצב, והקנאות המתגבשת בתוך הגוף. עיצוב פנים מרשים יכול לשדרג משמעותית כל חלל וגם ריהוט יקר, אשר מסודר בצורה לא נכונה ונקנה בחוסר טעם, לא בהכרח עושה את העבודה. ההפך, גם ריהוט פשוט באופן יחסי, עם הטאץ' הנכון, יכול להיראות לא פחות ממדהים. השאלה היא איך מעצבים את הבית, על מה שמים את הדגש ואיך משיגים את אפקט ה"וואו" שאנשים כל כך מחפשים. כיום, מעצבים רבים מנסים לעבוד לפי עיצוב פנים מודרני שגורס כי היופי והטעם הטוב צריך להשתלב עם פונקציונאליות מתוך מחשבה שהיא נכונה.

האפשרויות הן בלתי נגמרות, ובתוך כך, צריך לנצל כל סנטימטר ולייצר חלל שכיף להסתובב בו ולא רק להסתכל עליו. החלק החשוב ביותר בבית מבחינת עיצוב הוא ללא ספק הסלון, שכן הוא כרטיס הביקור של הבית. העיצוב שלו חייב להיות חדיש ומודרני, וכזה שמשתלב עם הטרנדים העכשוויים. בנושא של חיפוי קיר זכוכית מעוצבת לסלון חייבת להיות דומיננטית ובולטת מאוד. הקיר המדובר חייב לכלול את הטלוויזיה, ומסביבה מגוון רחב של אלמנטים עיצוביים ופרקטיים כאחד. את הטלוויזיה ניתן לעטוף עם מסגרת חדשנית ומודרנית, ואף להוסיף אלמנטים כמו הפעלה אוטומטית עם או בלי קלאפה.

להפוך חלום למציאות

התחום של עיצוב פנים בסלון הוא אינו פשוט ויש צורך לעבוד בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע. היכולת לסיים פרויקט בצורה מושלמת היא אכן קיימת, אך רק בזכות אנשים שמכירים את התחום על בוריו. אנשי חברת וולסקרין, שהיא החברה המובילה בתחומה בישראל, יודעת להתקין מגוון רחב של אלמנטים תלויים, אשר יעוצבו בהתאם לרצונות הלקוח. החל מקלאפות ועד טלוויזיות שנמצאות בתוך תמונה. היכולות הטכנולוגיות כיום הן מדהימות, וחברת וולסקרין הופכת את החלומות למציאות.