מסכי טלוויזיה מעוצבים


מחפשים דרך לשדרג את הסלון שלכם או את חדר השינה? Wallscreen מציעים מגוון פתרונות עיצוב לכל חלל הבית בתחום קירות זכוכית, ביניהם מסכי טלוויזיה מעוצבים.

אנחנו ב- Wallscreen מתמחים בייצור חיפוי זכוכית למסכי טלוויזיה שיוצרים עיצוב יוקרתי ומרשים עבור המסך ומשנים ברגע את האווירה בחלל החדר. עיצוב הסלון, חדר השינה או המשרד שלכם כבר לא יהיה אותו דבר. קיר זכוכית לטלוויזיה מבית Wallscreen יעניק לחדר תחושה יוקרתית ויגרוף תגובת וואו מכל אורח.

מסכי טלוויזיה מעוצבים מבית Wallscreen מגיעים במגוון דגמים, צבעים ומידות. אנחנו מייצרים חיפוי זכוכית לטלוויזיה שמתאים לכל סוגי המסכים (LCD, LED ועוד) תוך התאמה מדויקת לגודל.

כאשר מסך הטלוויזיה כבוי הוא לא יהיה בולט אלא יטמע בעיצוב חיפוי הזכוכית, ואף יהיה ניתן להסתרה בצורה מלאה על ידי חיפוי זכוכית עם אפקט מראה. כאשר מסך הטלוויזיה דולק, תוכלו ליהנות מחוויית צפייה משודרגת בזכות חיפוי זכוכית באיכות הגבוהה שאנחנו מייצרים.

ניתן להזמין מבחר של מסכי טלוויזיה מעוצבים שישתלבו עם עיצוב הפנים של הבית או המשרד שלכם ויצרו קיר טלוויזיה מודרני. אנחנו מציעים מבחר רחב של דגמים לבחירתכם האישית. החל מקיר טלוויזיה עם קמין, קיר טלוויזיה נעלם, חיפוי זכוכית עגול לטלוויזיה, חיפוי זכוכית שחורה לטלוויזיה ועוד.

התקנת קיר זכוכית לא יכולה להתבצע על ידי כל אחד. על מנת שההתקנה תהיה מדויקת ואיכותית על צוות ההתקנה להיות מקצועי ומיומן. אנחנו ב- Wallscreen מגייסים מתקינים מיומנים בעלי ניסיון שמבצעים התקנה מהירה וללא לכלוך.

להתרשמות ממבחר הדגמים הרחב שלנו, הזמינו אותנו לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות! אנשי המקצוע שלנו ישמחו להגיע עד אליכם ולספק לכם את כל המידע אודות המוצרים שלנו תוך התאמה למשרד, לבית או לחלל אותו אתם מעוניינים לעצב!