מסגרת לטלוויזיה


הסלון הוא החדר המשמעותי ביותר בבית מבחינת הנראות והרושם שהוא צריך להשאיר על באי הבית והאורחים. אנשים מארחים בסלון והוא מהווה את אבן הפינה של כל הטון העיצובי של הבית. כאשר מבצעים עיצוב כללי לבית, מעצב פנים יתחיל מהאזור הזה ומשם ימשיך למטבח ולחדרים האחרים. בכל בית יש סלון שונה, הן מבחינת הגודל, הן מבחינת גובה התקרה והן מבחינת הצורה, ולכן, מאתגר מאוד לבצע עיצוב קיר טלווזיה מודרני ויש לקחת הרבה מאוד משתנים בחשבון. יש אנשים שיעדיפו עיצוב סלון מודרני ואחרים שמעדיפים דווקא עיצוב סלון כפרי שכן הם גרים בישוב או במושב. מה שמשותף לרוב הסלונים, הוא הטלוויזיה.

בכל עיצוב של סלון, חשוב להתחשב במיקום של הטלוויזיה, הגודל שלה וההשפעה שלה על כל המרכיבים האחרים. האלמנט הדומיננטי הזה חייב לקבל תשומת לב שכן הוא משפיע מאוד על כל העיצוב, ומרבית האנשים לא עושים זאת. לרוב, הטלוויזיה היא ריבוע שחור שמופיע באמצע הסלון, ללא כל פן עיצובי מעניין. עם זאת, כיום ניתן להתקין מסגרת לטלוויזיה אשר תספק עניין ותשדרג מאוד את הלוק הכללי של הסלון. עם מסגרת יפה לטלוויזיה, מקבלים משהו מיוחד, שונה ואפילו די נדיר.

התוצאה האידיאלית

התקנת מסגרת לטלוויזיה צריכה להיעשות על ידי מקצוענים. ראשית, לרוב מדובר בחיפויים ובמסגרות די כבדות, אשר צריכות להתחבר לחשמל ולעבוד עם צירים ועם בוכנות הידראוליות. הטלוויזיות לעיתים נכנסות בנישות ולעיתים יש צורך גם בדלתות קלאפה, כמו שיש בהרבה מטבחים חדשים. אנשי המקצוע של וולסקרין מכירים את העבודה ויודעים לעשות אותה על הצד הטוב ביותר, בביטחון מירבי, ובאיכות הטובה ביותר. אנשי החברה ייעצו, יבצעו התאמות וישמרו על ניקיון במסגרת כל עבודת ההתקנה, עד שהלקוח יקבל את התוצאה האידיאלית.