חיפוי קיר דמוי בטון


חיפוי קיר דמוי בטון

עיצוב פנים נועד לשדרג את מראה החללים הפנימיים בתוך הבית. בחדרים ייצוגיים דוגמת הסלון, במבואה ובאזורים אחרים רוצים להוסיף מראה ייחודי לקירות הייצוגיים והדומיננטיים. מרבית הקירות הם בעלי שטח רחב בעל נוכחות וניתן לעצב כל אחד מהם באופן ייחודי. חיפוי קיר דמוי בטון יוצר קיר המושך את העין ואת תשומת הלב של כל מי שנחשף אליו. זאת אחת הסיבות לבחירת אחד מהקירות החשובים הנ"ל. בסלון, למשל, זה יהיה הקיר שמול הכורסאות ומערכות הישיבה. בלובי כניסה למשרדים הוא יהיה הקיר שמול פתח הכניסה, וכן הלאה.

חיפוי כל קיר כזה עשוי תערובת צמנטית חזקה ועמידה. לבטון יש מראה נקי וטבעי, הוא מבוסס על מים, אין בו חומרים כימיים אגרסיביים, ולכן, אינו פולט חלקיקים זעירים של חומרים מזהמים העלולים לפגוע בדיירים. הוא עמיד וקל לתחזוקה, ובנוסף, קל לעיבוד וזול, יחסית, לחיפויים כבדים אחרים. העובי שלו הוא בן מספר מילימטרים וניתן לעצב אותו עם דוגמאות שונות ומגוונות כולל בתלת מימד. הוא מיוצר מחומרי בטון ממרקמים שונים ובצבעים מגוונים. הייצור שלו נעשה באמצעות מכונת חריטה ממוחשבת המסוגלת לחרוץ, לחתוך ולחרוט את הדוגמאות הרצויות בהתאם לשרטוט המוטמע בתכנת המחשב.

חיפוי כזה מבוקש רבות בבתים פרטיים כדי ליצור קיר טלוויזיה מודרני כמו גם במפעלים, בעסקים, במוזיאונים, במוסדות בידור ותרבות, במרכזי מבקרים ועוד. האפשרויות הרבות לעיצוב קורצות מאוד לארכיטקטים, מעצבי פנים ובעלי מבנים אשר יכולים לבחור דוגמאות על פי טעמם. תהליך ההתקנה ב- Wallscreen מתחיל בהזמנת הדוגמא הרצויה וסוג החיפוי. לאחר ייצור האריחים במפעל הם יורכבו אצל המזמין במשך מספר שעות ובמועד שסוכם על שני הצדדים. מומלץ לבחור חברה בעלת ידע וניסיון מצטבר בתחום. היא  בעלת תשתית מקצועית ומנהליה יכולים לספק מידע מקיף לכל לקוח מתלבט.